- Advertisement -spot_img

TAG

make-up

Dolly Parton tregon arsyen qesharake pse fle me ‘make up’ në fytyrë

Shumica e njerëzve e pastrojnë grimin para se të shtrihen për të fjetur, ndërsa Dolly Parton bën komplet të kundërtën. Këngëtarja 75-vjeçare ka treguar...

Rritja e shitjeve të buzëkuqëve, pasojë e fundit të pandemisë

Me kthimin në jetën shoqërore veçanërisht për njerëzit e vaksinuar, dyqanet e kozmetikës në SHBA kanë përjetuar një bum në shitjen e buzëkuqëve: mbi...

Nëse jeni në dyshime, njihuni me sugjerimet për rimelin perfekt drugstore

Me ose pa make up, rimeli është pjesa më e rëndësishme në fytyrën tuaj.Qerpikë të gjatë që tregojnë sy të mprehtë, kjo është ajo...

Channing Tatum transformohet tërësisht nga vogëlushja e tij

Channing Tatum,aktori i preferuar i shumë vajzave ka vendosur të 'heqi dorë' nga muskujt dhe burrëria vetëm për vogëlushen e tij. E vogla,Everly ka zbukuruar...

Chiara Ferragni u sulmua për këtë detaj gjatë lindjes

Chiara Ferragni dhe Fedez u bënë prindër për herë të dytë pak ditë më parë. Ata mirëpritën vajzën, Vittoria duke e bërë djalin, Leo...

Mbretëresha bën vetë “make-up” vetëm në këtë ditë jo / Ja cila është arsyeja

Mund t’ju duket e pabesueshme kur ta lexoni, por është e vërtetë Mbretëresha Elizabet bën vetë make-up çdo ditë. Asaj i duhet të jetë prezente...

Latest news

- Advertisement -spot_img