- Advertisement -spot_img

TAG

manasrtirliu ilace

Nis sot rimbursimi ilaçeve për Covid në shtëpi. Manastirliu tregon hapat se si do të përfitohet nga 1650 deri në 10 900 lekë

Ministrja e Shëndetësisë dhe e Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu në komunikim me median ka folur edhe për rimbursimin e paketës bazë të trajtimit...

Latest news

- Advertisement -spot_img