- Advertisement -spot_img

TAG

Manastirliu

A mund të udhëtojnë lirshëm shqiptarët e vaksinuar me Sputnik e Sinovac? Flet Manastirliu

Deri më tani nuk ka ende një vendim të marrë nga vendet e Bashkimit Evropian, lidhur me vaksinat që do të konsiderohen të “pranueshme”...

Ndryshojnë masat anticovid, hapen Universitete, hiqet karantina për…

Komiteti Teknik i Ekspertëve nisur nga ulja e rasteve të infektimeve dhe incidencës së Covid-19, kanë vendosur që të hapen Universitete si dhe të...

LAJM I FUNDIT/ Lehtësohen masat pas zgjedhjeve, vendimi që u mor për…

  Janë marrë disa vendime që dëshirojmë ti ndajmë me publikun: Ka një rënie të numrit të personave të prekur dhe atyre të shtruar në spitale,...

Spitali Memorial , Manastirliu: Gati për të hapur dyert

Spitali Memorial Rajonal Fier ka përfunduar plotësisht dhe do të jetë gati për t’u hapur së shpejti. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta...

Rikthehet nga nesër karantina 2-javore për personat që vijnë nga…

Komiteti Teknik i Ekspertëve njoftoi sot se duke nisur nga nesër, qytetarët që futen në Shqipëri nga Maqedonia e Veriut dhe Greqia do duhet...

Manastirliu tregon shifrën e arsimtarëve të vaksinuar

Ka shkuar në 25 720 numri i arsimtarëve të vaksinuar kundër Covid-19 që nga nisja e këtij procesi në vend. Shifra është bërë e...

Manastirliu zbulon shifrën : Sa vaksinime u kryen sot

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 14 880 vaksinime kundër COVID. Shifra është bërë publike nga ministrja e Shëndetësisë Ogerta...

Manastirliu shkon të monitorojë procesin e vaksinimit të gazetarëve

Pasditen e sotme ka nisur vaksinimi i gazetarëve dhe operatorëve të terrenit, të cilët do të marrin vaksinën kineze, Sinovac. Në sheshin “Skënderbej” ka mbërritur...

Manastirliu nxjerr shifrat : Më shumë se 155 mijë vaksinime anticovid

TIRANË Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu deklaron se janë vaksinuar deri ditën e sotme 155 mijë e 463 persona. Në një postim në “Facebook”, Manastirliu...

Punimet për maternitetin e Lezhës drejt fundit.Manastirliu : U kry dhe kjo punë

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka bërë të ditur që punimet për maternitetin e Lezhës janë drejt fundit. Pritet që brenda muajit prill të hapen...

Latest news

- Advertisement -spot_img