- Advertisement -spot_img

TAG

Maris Lika

Ish-konkurenti i ”Përputhen” shfaqet krah kandidates Klajda Gjosha

Ish-ministrja e Integrimit, njëherësh edhe kandidate për deputete në listën e qarkut Tiranë, Klajda Gjosha këtë të premte ka zhvilluar takime me qytetarë dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img