- Advertisement -spot_img

TAG

marsel ruzi

33-vjeçari nga Korça niset me urgjencë te Trauma, ka marr plagë dhe në kokë

  Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e djeshme në Korçë, ku sipas policisë u raportua se 33-vjeçari Marsel Rusi u paraqit i vetëplagosur me...

Latest news

- Advertisement -spot_img