- Advertisement -spot_img

TAG

mbrojtja e kafshëve

‘Qeni dremiste para zyrës së PD’, Këlliçi-Ramës: Ne nuk i tërheqim zvarrë, as i vrasim si lali yt

Kryetari i FRPD-së Belind Këlliçi ka shpërndarë një foto të Ramës ku kishte fotografuar një qen i cili dremiste para zyrës elektorale të PD,...

Dita e dytë e protestës kundër vrasjes së kafshëve/ Mema: Nuk kemi nevojë për Bangladeshin

Gjatë ditë së dytë të protestës së aktivistëve dhe figurave publike kundër vrasjes së kafshëve në Tiranë, ka mbajtur fjalën e saj edhe Dorina...

Latest news

- Advertisement -spot_img