- Advertisement -spot_img

TAG

mbytje rezervuar

E kishin vrarë dhe hedhur në rezervuar, kush është 25 vjeçari i sapo liruar nga burgu që u gjet i vdekur

Është identifikuar personi që u gjet pa jetë në ujërat e rezervuarit të Gjançit në Korçë. Bëhet fjalë për 25-vjeçarin Fridman Xhaferraj, i cili...

Latest news

- Advertisement -spot_img