- Advertisement -spot_img

TAG

McKennie

Pirlo konfirmon se McKennie, Paulo Dybala dhe Arthur janë pezulluar

Gjatë ditës së sotme, Andrea Pirlo ka dhënë lajmin se lojtarët Arthur, Pauolo Dybala dhe McKennie janë dënuar nga klubi. Weston McKennie, Paulo Dybala dhe...

Juventusi tashmë një vatër infeksioni/Pas Ronaldos del pozitiv dhe një futbollis

Situata duket alarmante te Juventusi. Pas Cristiano Ronaldos, i cili rezultoi pozitiv me Coronavirus dje, edhe mesfushori amerikan, Ëenston McKennie, ka rezultuar pozitiv me...

Latest news

- Advertisement -spot_img