- Advertisement -spot_img

TAG

me gra

Basha e ‘mbush Facebook-un’ me gra

Beteja politike ka filluar prej kohësh mes dy liderëve kryesorë, Rama dhe Basha. Ky i fundit e kritikoi kryeministrin për fyerje dhe seksizëm ndaj grave...

Latest news

- Advertisement -spot_img