- Advertisement -spot_img

TAG

më pas

E rëndë, shqiptari vret gruan më pas veten

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të dielë në Kosovë, ku një 44 vjeçar ka vrarë gruan dhe më pas veten. Policia bën me...

Latest news

- Advertisement -spot_img