- Advertisement -spot_img

TAG

MEDIAT

Merimangat ‘akomodohen’ në Australi, mediat lajmërojnë apokalipsin e tyre

Njerëzit po mahniten nga rrjeta të mëdha të thurura nga merimanga që tentojnë t’i shpëtojnë përmbytjeve në juglindje te Australisë. Pamje të frikshme tregonin rrjetat...

Ilir Meta publikon videon: Ja kush i blen votat në Shkodër

Presidenti i vendit Ilir Meta përmes një konference të jashtëzakonshme për media nga selia e Presidencës, publikoi një video ku sipas tij dëshmon blerjen...

Meta thërret në konferencë të jashtëzakonshme mediat

  Kur na ndajnë 4 ditë nga zgjedhjet e së dielës, presidenti i vendit Ilir Meta, ka shpeshtuar komunikimin e tij me mediat dhe qytetarët...

Latest news

- Advertisement -spot_img