- Advertisement -spot_img

TAG

Melania Trump

U tha se ishin të divorcuar? Donald e Melania shfaqen mes ovacioneve në festën e Pashkës në Florida

Ish-presidenti amerikan dhe Zonja e tij e parë përshëndetën besimtarët katolikë në një event madhor të Pashkëve dje në kishën Christ Fellowship në Palm...

Zbulohen bisedat e Melania Trump me  ish të dashurën e Donald Trump

Janë zbuluar të tjera biseda sekrete të Zonjës së Parë të SHBA, Melania Trump, të regjistruara nga ish-zyrtarja e Shtëpisë së Bardhë, Stephanie Winston...

Latest news

- Advertisement -spot_img