- Advertisement -spot_img

TAG

melinda gate

Miliarda, shtëpi luksoze dhe avionë privatë/ Divorci i Bill Gates nga gruaja, si do ndahen pasuritë?

Divorci i Bill dhe Melinda Gates do të jetë ndarja më "e shtrenjtë", pas divorcit të Jeff Bezos dhe gruas së tij MacKenzie. Çifti...

Latest news

- Advertisement -spot_img