- Advertisement -spot_img

TAG

melinda gates

Gruaja nuk e pengonte aspak, Bill Gates shkonte çdo vit me pushime me ish-të dashurën

Bill dhe Melinda Gates gjatë martesës së tyre kanë patur një marrëveshje, që lejonte miliarderin të shkonte çdo vit me pushime me ish-të dashurën. Për...

Divorcohen pas 27 vitesh martesë Bill dhe Melinda Gates

Bill dhe Melinda Gates kanë vendosur të divorcohen pas 27 vitesh martesë. Ata shprehen se nuk mund të qëndrojnë më çift së bashku. “Pasi u...

Latest news

- Advertisement -spot_img