- Advertisement -spot_img

TAG

meshkuj covid

Meshkujt e prekur nga Covid mund të shfaqin probleme me ereksionin thotë studimi

  Sipas një studimi të fundit, meshkujt e infektuar me COVID-19 mund të preken nga efektet shëndetësore afatgjata nga virusi, duke përfshirë mosfunksionimin dhe problemet...

Latest news

- Advertisement -spot_img