- Advertisement -spot_img

TAG

Milot-Morine

Aksidenti tragjik i mori jetën/ Miqtë dhe të afërmit prekin me dedikimet për 35-vjeçarin e ndjerë

Fitor Ollomani humbi jetën paraditen e sotme në një aksident automobilistik në aksin Milot-Morinë. Ai ishte duke udhëtuar me familjen e tij në momentin që...

Aksident i rëndë në Milot-Morinë/ Vdes në vend 35-vjeçari, në gjendje të rëndë 2 persona

Një aksident me pasoja tragjike ka ndodhur mëngjesin e kësaj të shtune në aksin rrugor Milot-Morinë, ku për pasojë ka humbur jetën një 35-vjeçar,...

Latest news

- Advertisement -spot_img