- Advertisement -spot_img

TAG

mina me telekomande

Iu sekuestruan 3 mina me telekomandë, Gjykata lë në burg tre persona

Është zhvilluar në Gjykatën e Durrësit seanca për dhënien e masës së sigurisë për tre personat e arrestuar gjatë operacionit “Muzeu”, të cilëve iu...

Përgatisnin mina me telekomandë, arrestohen 2 persona

Në kuadër të operacionit të koduar policor “Distanca”, policia e Durrësit ka arrestuar dy persona, të cilët dyshohet se përgatisnin dhe trafikonin mina me...

Latest news

- Advertisement -spot_img