- Advertisement -spot_img

TAG

Ministria e Drejtësisë

Gjonaj mbledhje urgjente me drejtuesit e burgjeve: Nuk do të lejoj fushatat që ‘të na mbyllë njërin sy’ e njërin vesh’…

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj ka mbledhur në një takim urgjent drejtorët e çdo burgu dhe IEVP-je të sistemit të burgjeve në vend. Në...

Ja si u mashtrua 28-vjecarja nga një njoftim në instagram, ja shuma që ka paguar

Është kohë premtimesh. Më së shumti vendet e punës premtohen nga miqtë që sigurojnë një karrige për të njohurit e tyre që më herët...

Latest news

- Advertisement -spot_img