- Advertisement -spot_img

TAG

Ministria e Punëve të Jashtme

Gërvalla shkarkon 12 ambasadorë të Kosovës: Janë emëruar politikisht…

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës (MPJD), Donika Gërvalla këtë të enjte ka reaguar në lidhje me shkarkimin e ambasadorëve të emëruar politikisht...

Sulme midis Izrael-Palestinë, Ministria e Jashtme Shqiptare: Jemi të shqetësuar për përshkallëzimin e dhunës në…

Në një postim në rrjetin social Twitter, Ministria e Punëve të Jashtme shkruan se sulmet dhe konfliktet mes Izraelit dhe Palestinës duhet që të...

Latest news

- Advertisement -spot_img