- Advertisement -spot_img

TAG

Ministria e shendetesise

Finalja e Kupës së Shqipërisë/ Ministria e Shëndetësisë jep leje për pjesëmarrjen e tifozëve në stadium , ja sa do të jetë numri

  Finalja e Kupës së Shqipërisë/ Ministria e Shëndetësisë jep leje për pjesëmarrjen e tifozëve në stadium deri në 1000 persona në ndeshjen që luhet...

Bilanci ditor i Covid: 1 i vdekur dhe 12 raste të reja në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë ka bërë publike të dhënat e 24 orëve të fundit nga koronavirusi. Sipas ministrisë, 1 qytetar ka humbur jetën gjatë 24 orëve...

Ulen shifrat një ditë para zgjedhjeve, 5 pacientë humbin betejën me Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit

  COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3457 testime, 738 të shëruar, 139 raste të reja dhe 5 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë...

COVID19/ 100 raste të reja dhe 5 humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë: 1867 testime, 587 të shëruar, 100 raste të reja dhe 5 humbje jete në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë dhe...

Koronavirusi në Shqipëri/ Ja sa është numri i viktimave

Numri i rasteve të reja me Covid-19 në Shqipëri është 348 dhe 3056 testime të kryera. Numri i viktimave është 9, njësoj si ditën...

LAJM I FUNDIT/ Kurba e infektimeve mbetet në nivele të ulta, ja sa persona kanë humbur jetën gjatë 24-orëve të fundit

  COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2865 testime, 625 të shëruar, 336 raste të reja dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë...

MSH publikon platformën online ku mund të regjistroheni për t’u vaksinuar

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar linkun ku qytetarët e Kosovës duhet të regjistrohen për të marrë vaksinën anti-COVID. Ministria e Shëndetësisë ka lansuar platformën online...

COVID19/ 349 raste të reja dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot 349 raste të reja me COVID-19 dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes...

Tamponë të falsifikuar/ Dështojnë tentativat për të kaluar kufirin

Policia kufitare është duke kapur çdo ditë edhe më tepër qytetarë, të cilët nga padija se si funksionon sistemi i kryerjes së tamponëve nëpër...

COVID19/ 434 raste të reja dhe 8 humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve të mos e ulin vigjilencën dhe të vijojnë të zbatojnë rregullat për...

Latest news

- Advertisement -spot_img