- Advertisement -spot_img

TAG

ministria e shendetsise

COVID-19/ Rritet numri i viktimave në Shqipëri 89 persona rezultojnë pozitiv gjatë 24 orëve të fundit (SHIFRAT)

    COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 4516 testime, 873 të shëruar, 89 raste të reja dhe 3 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë...

Bie ndjeshëm numri i rasteve të reja me koronavirus në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë raporton se në 24 orët e fundit 6 persona kanë humbur jetën nga koronavirusi në Shqipëri. Lajmi i mirë është se në...

Latest news

- Advertisement -spot_img