- Advertisement -spot_img

TAG

Mirosllav Lajçak

Albin Kurti: Bashkëpunimi i BE-së dhe SHBA-së në dialog, i domosdoshëm

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti tha se bashkëpunimi dhe koordinimi midis Bashkimit Evropian dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës, rreth procesit të dialogut midis...

Latest news

- Advertisement -spot_img