- Advertisement -spot_img

TAG

mjekesi

I pamëshirshëm/ E mbyti burri me jastëk, del raporti mjeko-ligjor mbi vrasjen e Caroline. 6 minutat fatale. Çfarë përjetoi e ndjera

Synimi i autorit të krimit ishte të vriste viktimën’– tregon përfundimi i hetimit mjeko-ligjor i publikuar nga protothema.gr. “Ishte një agoni dhe jo një vdekje...

Strasburgu gjobiti Shqipërinë me 12 mijë euro për të burgosurin që nuk iu dha ndihma e nevojshme mjekësore e që gjeti vdekjen

Prokuroria ka nisur hetimet për vdekjen e një të burgosuri gati 10 vite më parë, për trajtimin e të cilit gjykata e Strasburgut e...

Mjekësia në zi, ndahet jeta doktori i njohur shqiptar

Në moshën 63-vjeçare pas një ataku kardiak, ka ndërruar jetë doktori Bedri Bimbash – njëherësh shefi i Repartit të Fiziatrisë në Spitalin Rajonal të...

Shkarkohet mjeku Allkja, reagon Partia Demokratike

Partia Demokratike përmes ish-deputeti Bardh Spahia ka reaguar për shkarkimin nga puna të mjekut të Urgjencës në QSUT, Ilir Allkja. Bardhi shkruan se armiqësia...

Latest news

- Advertisement -spot_img