- Advertisement -spot_img

TAG

moisi habilaj

Mediat e huaja zbardhin përgjimet e kartelit shqiptaro-kolumbian, i përfshirë edhe emri i Moisi Habilajt

  Në hetimet për kartelin e drogës të shkatërruar të martën në Itali, ku bënin pjesë trafikantë shqiptarë, kolumbianë dhe siçilianë, del edhe emri i...

Lajm i bujshëm nga Italia. Arratiset ”bosi i drogës” Moisi Habilaj, Policia e shpall në kërkim

  Moisi Habilaj i është arratisur drejtësisë italiane. Habilaj, i cili ishte nën masën e arrestit të shtëpisë, nuk është gjetur në banesë në momentin...

Latest news

- Advertisement -spot_img