- Advertisement -spot_img

TAG

molla

Motori del nga rruga në Elbasan, plagosen dy persona

Një aksident me motorr është regjistruar në orët e para të mbrëmjes në aksin Cërrik-Mollas. Si pasojë e këtij aksidenti janë plagosur dy persona. Burime bëjnë...

Ja ushqimet që forcojnë shëndetin e mushkërive tuaja

Këto ushqime forcojnë shëndetin e mushkërive tuaja Një dietë e ekuilibruar dhe ushqimet e duhura forcojnë sistemin imunitar që luan një rol kryesor në parandalimin...

Latest news

- Advertisement -spot_img