- Advertisement -spot_img

TAG

Morinë

(Emrat) Aksident i rëndë, plagosen rëndë 3 persona

Një tjetër aksident i rëndë me tre të plagosur ka ndodhur në aksin Milot-Morinë. Sipas policisë si pasojë e përplasjes janë plagosur Klodian Lleshi, 31 vjeç,...

Radhë dhe fluks automjetesh në Morinë, kosovarët vijnë në Shqipëri për fundjavë

Radhë dhe fluks automjetesh është shënuar ditën e sotme në doganën e Morinës. Edhe pse jemi në një situatë pandemie, ka numër të lartë qytetarësh...

Latest news

- Advertisement -spot_img