- Advertisement -spot_img

TAG

mot vit

Ndryshon parashikimi. Mbërrijnë shirat, si do të jetë moti për Vit të Ri?

  Ndryshon parashikimi i motit. Vetëm pak ditë më parë sateliti parashikonte pak ditë me shi dhe mot të mirë për festat e fundvitit. Por asgjë...

Latest news

- Advertisement -spot_img