- Advertisement -spot_img

TAG

Mullet

Aksidentoi makinën dhe braktisi pasagjerin e vdekur, arrestohet 32-vjeçari

Policia e Tiranës ka arrestuar 32-vjeçarin që shkaktoi aksidentin me vdekje dy netë më parë në zonën e Mulletit. Si pasojë e përplasjes së...

Mullet/ Shoferi përplas makinën dhe largohet, vdes pasagjeri

Në rrugën e Fikasit, Mullet, shtetasi L. R., ka humbur kontrollin e mjetit duke u përplasur me bordurën anësore të rrugës, dhe më pas...

Latest news

- Advertisement -spot_img