- Advertisement -spot_img

TAG

mungesa e ujit

“Vdekje diktatorit”, prostestat kundër mungesës së ujit zhvendosen në Teheran

Protestat në Iran, kundër mungesës së ujit dhe përkeqësimit të gjendjes ekonomike, janë duke u përhapur nëpër rrugët e Teheranit, derisa protestuesit janë dëgjuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img