- Advertisement -spot_img

TAG

municione luftarake

Kishte fshehur në magazinën e lokalit një armë dhe municione luftarake, arrestohet 26-vjeçari

Një 26-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës, pasi akuzohet për armëmbajtje pa leje. Në pranga ka rënë shtetasi me iniciale M. H., 26...

Latest news

- Advertisement -spot_img