- Advertisement -spot_img

TAG

naftetare

“Mori thikën dhe tha të flinim të qeta”/ Në ditën e 24-tërt të grevës gruaja naftëtare tenton vetëvrasje

Në ditën e 24 të grevës së grave narftëtare gjendja e tyre psikologjike dhe shëndetësore është rënduar ndjeshëm. Fatmirësisht, ditën mbrëmjen e djeshme një...

Latest news

- Advertisement -spot_img