- Advertisement -spot_img

TAG

naim abazi

Naim Abazi ‘shfrenon’ imagjinatën, i shpreh dëshirën Mihrije Brahës: Të dua kështu në krevat!

  Ata janë një ndër çiftet më të komentuar dhe më të pëlqyer nga publiku shqiptar, por jo vetëm. Bëhet fjalë për dyshen fantastike, Naim...

Latest news

- Advertisement -spot_img