- Advertisement -spot_img

TAG

ndihme mjekesore

Artan Hoxha : Ardian Çapjas i është dhënë ndihmë mjekësore në burg

Gazetari Artan Hoxha zbuloi ditën e sotme se Florenc Hoxha u largua nga vendi drejt Stambollit ditën kur u prenë udhër-arrestet ndaj tij dhe xhaxhait...

Latest news

- Advertisement -spot_img