- Advertisement -spot_img

TAG

ndjekes

Mësoni sa ndjekës duhet të keni në rrjetet sociale për të fituar mijëra dollarë?

Në ditët e sotme, ndikuesit profesionistë dhe krijuesit e përmbajtjes dixhitale bëjnë një pasuri me ndihmën e mediave sociale. Në fakt, mediat sociale që ofrojnë...

Elvisi kthehet përsëri në qendër të vëmendjes : “Gjysma janë të lidhur jashtë”

Edhe pas daljes nga emisioni, Elvisi ka qenë një nga konkurrentët më të përfolur të “Për’puthen”. Elvisi tha në një intervistë se pas daljes nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img