- Advertisement -spot_img

TAG

ndjekësja

Ndjekësja i uron vdekjen Ledjanës për ta lënë të lirë Mevlanin

Konkurrentja e emisionit i ka reaguar një mesazhi që i ka dërguar një ndjekëse. Debati i Ledjanës dhe Antonelës për Mevlanin siç duket ka ndikuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img