- Advertisement -spot_img

TAG

ndryshim drastik

Trajneria e Adele zbulon sekretet e ndryshimit drastik

Ndryshimi drastik i këngëtares Adele bëri bujë të madhe në mediat e mbarë botës dhe është diskutuar gjatë. Ajo ka humbur 44 kilogramë dhe pamja...

Latest news

- Advertisement -spot_img