- Advertisement -spot_img

TAG

Nebraska

I jepte alkool dhe çamçakëzë me mariuanë shokëve të vajzës, nëna abuzuese dënohet me 64 vjet burg

Një nënë nga Nebraska, SHBA që abuzoi seksualisht me shokët e të bijës që po qëndronin në shtëpinë e saj, duke u dhënë pije...

Latest news

- Advertisement -spot_img