- Advertisement -spot_img

TAG

negociatsa

BE nuk i jep dritën e gjelbër bisedimeve me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut

Euronwes ka njoftuar se ambasadorët e BE-së nuk vendosën që t’i hapnim rrugën bisedimeve me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Komiteti i Përfaqësuesve të Përhershëm...

Latest news

- Advertisement -spot_img