- Advertisement -spot_img

TAG

“NEIKEA”

Operacioni ndërkombëtar, shkatërrohet organizata që trafikonte kokainë në Itali dhe Shqipëri

Policia e Shtetit ka njoftuar finalizimin e operacionit ndërkombëtar “NEIKEA” për goditjen e krimit të organizuar. Sipas policisë, ky operacion është zhvilluar në të...

Latest news

- Advertisement -spot_img