- Advertisement -spot_img

TAG

\nene tereza

Sot 111 vjetori i lindjes së humanistes Nënë Tereza

26 gushti është një ditë e shënuar për të gjithë sepse përkon me ditën e lindjes së humanistes botërore Nënë Tereza. Në 111-vjetorin e lindjes...

Mjeku i njohur sulmon Ilir Bejqën: I paaftë, krijoi një administratë vrastare të dijes (EMRI)

  Mjeku Pajtim Lutaj, përmes një postimi në rrjete sociale ka akuzuar politikat qeveritare dhe specifikisht ish-ministrin e Shëndetësisë Ilir Beqja, në lidhje me refuzimin...

Meta apel KLSH-së: Filloni pa vonesë auditimin e plotë të Albcontrol

  Ilir Meta: Nisur nga situata tepër e rëndë e krijuar dhe veçanërisht rolit, që ka “Albcontrol” për administrimin dhe kontrollin e hapësirës ajrore të...

Gati në nisje të fushatës,qindra militantë të PD mbushin sheshin dhe bulevardin

Sot në orën 17:00 nis zyrtarisht fushata elektorale e PD-së, e cila do të zhvillohet në sheshin “Nënë Tereza”. Siç shihet edhe në foto, qindra-mijëra...

Latest news

- Advertisement -spot_img