- Advertisement -spot_img

TAG

nene vajza

Motra 15 muaj e vdekur në banesë pasi besonin tek ringjallja. Gjithçka rreth ngjarjes tronditëse. Ja fotoja e nënës me dy vajzat

Detaje të reja tronditëse kanë dalë ngjarja e një dite më parë në Kombinat, ku nëna dhe njëra prej vajzave u gjetën të pajetë...

Latest news

- Advertisement -spot_img