- Advertisement -spot_img

TAG

nenkryetari i bashkise

Detaje të reja/ Kërcënohet me jetë nënkryetari i Bashkisë, kush është autori biznesmen dhe motivi i konfliktit

Policia e shtetit njofton se është kanosur për shkak të detyrës nënkryetari i Bashkisë së Krujës, Florind Cerhozi. Burime bëjnë me dije se një...

Kërcënohet me jetë nënkryetari i Bashkisë, nisin hetimet për autorin

  Policia e shtetit njofton se është kanosur për shkak të detyrës nënkryetari i Bashkisë së Krujës, Florin Cerozi. Burime bëjnë me dije se një...

Latest news

- Advertisement -spot_img