- Advertisement -spot_img

TAG

Nensi Dojaka

Pas Bella Hadid, stilistja shqiptare vesh modelen Emily Ratajkowski

Nuk ka një veshje më ikonike dhe klasike se sa një fustan i shkurtër i zi. Mund të vishet në çdo rast dhe është...

Hera e parë që ndodh! Një shqiptare nominohet për çmimin e “Louis Vuitton”

Stilistja, Nensi Dojaka është shqiptarja që i bashkohet për herë të parë një prej shtëpive më të njohura të modës në botë, Louis Vuitton...

Latest news

- Advertisement -spot_img