- Advertisement -spot_img

TAG

njesi

Basha godet sërish,nuk di sa njësi dhe lagje ka Tirana

Edhe pse ka qenë kryetar i Bashkisë së Tiranës për 4 vjet dhe sot po kërkon votat e qytetarëve të saj, Lulzim Basha tregoi...

Latest news

- Advertisement -spot_img