- Advertisement -spot_img

TAG

Noah Cyrus

A është vërtet Demi Lovato në një lidhje me Noah Cyrus?

Demi Lovato dhe Noah Cyrus po kalojnë bashkë një kohë cilësore, sidomos gjatë dhe pas realizimit të një projekti të përbashkët, këngës “Easy”. "Ato janë shumë të...

Latest news

- Advertisement -spot_img