- Advertisement -spot_img

TAG

Olsi Turja

SPAK mbyll hetimet për Jan Prengën, kush janë dy të dyshuarit kryesor për zhdukjen e tij

Prokuroria e Posacme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka finalizuar hetimet për zhdukjen e Jan Prengës, duke identifikuar dy prej të dyshuarve kryesorë...

Latest news

- Advertisement -spot_img