- Advertisement -spot_img

TAG

operacion "Shkembimi"

I arrestuari i pestë, kapet 20-vjeçari për trafik droge

Florjan Përbiba është 20-vjeçari i arrestuar nga Policia e Lezhës, i dyshuar për trafik droge, ndërsa më herët janë arrestuar dhe 4 bashkëpunëtorë të...

Latest news

- Advertisement -spot_img