- Advertisement -spot_img

TAG

Operacione Plastike

Nofull e zgjeruar dhe buzë të fryra,Zac Efron bëhet gazi i botës

Zac Efron dhe të tjerë personazhe shumë të njohur u bashkuan me Bill Nye për të promovuar “Earth Day Musical”, për të inkurajuar masat...

Rudina Dembacaj tregon se çfarë operacioni plastik ka kryer në trupin e saj

Rudina Dembacaj është një nga personazhet më aktiv në rrjetet sociale nga ku shpesh herë ndan momente nga përditshmëria dhe jeta e saj private. Ajo...

Latest news

- Advertisement -spot_img