- Advertisement -spot_img

TAG

Operacioni

Operacioni ndërkombëtar i drogës, arrestohet 30 vjeçari i shpallur në kërkim

Operacioni ndërkombëtar i drogës, arrestohet në Vlorë  30 vjeçari i shpallur në kërkim Ka shkuar në 6 numri i të arrestuarve në Vlorë në kuadër...

Arrestohet tutori i dytë, sollën dy rumune në Shqipëri dhe i shfrytëzuan për prostitucion

Vijon operacioni “Premtimi”, shkon në 2 numri i të arrestuarve.  Kapet dhe vihet në pranga dhe 1 shtetas i shpallur në kërkim  në kuadër...

Latest news

- Advertisement -spot_img