- Advertisement -spot_img

TAG

opninon

Turqia e Erdoganit mund të shpëtojë Afganistanin dhe turpin më të madh të NATO-s që nga themelimi i saj

Nga Anisa Bahiti Ngjarjet të cilat po precipitojnë në Afganistan janë epokale! Po përsëritet situata e ngjashme me atë të vitit 1996, kur talebanët të...

Latest news

- Advertisement -spot_img